40798 40798

Fieldcast FC-TxRx-12-31

12G SFP Optical Transceiver

Varenr:113484
Bestillingsvare
  • 0Hovedlager
  • 0Skøyen
2 813,-
Delbetaling velges i kassen
Månedsbeløp Antall måneder Eff. rente Totalt Kostnad Delbetaling forutsetter inngåelse av kredittavtale med Santander med kredittkort etter en kredittvurdering.
BeskrivelseTeknisk infoAlternativerAndre kjøpte ogsåKundeanmeldelser
Beskrivelse

FieldCast 12G SFP Optisk Transceiver

  • 1310nm video SFP
  • Toveis TxRx Tranceivers hvor Tx står for sender og Rx for mottaker
  • Tilgjengelig i 3G, 6G og 12G
  • Kompatibel med et bredt utvalg av fiberoptisk videoutstyr, for eksempel: Blackmagic produkter med fiberoptisk i/o, ShieldRock Optical-Fiber Extenders

 

Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent FieldCast


Alternativer
Andre kjøpte også
Kundeanmeldelser
40798
Varen er på lager på web og i butikk
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Dette er en bestillingsvare
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.