FieldCast 2Core SM Chassis Connector

Single Mode

Varenr:113513
6 stk. Varen er på lager på nett og i butikk
1 179,-
BeskrivelseTeknisk infoAlternativerAndre kjøpte ogsåKundeanmeldelser
Beskrivelse

Fieldcast 2Core chassis connector SINGLE MODE

2Core connector for mounting in a chassis or 19 inch panel, with standard D-size form factor, that connects to your 2Core main cable. At the back it sports a 0.5 meter fanout with LC Duplex connector.

  • two cores of protected fiber
  • single mode 9/125
  • color coded (two yellow rings for 2Core single mode)
  • female chassis connector on one side
  • LC Duplex back outlet on other side
  • Outlet cable length 50 cm.
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent FieldCast


Alternativer
Andre kjøpte også
Kundeanmeldelser
Logg inn for å skrive anmeldelse...
40885
Varen er på lager på web og i butikk
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.