FieldCast 4Core MM Chassis Connector

Varenr:113931
Bestillingsvare
2 426,-
BeskrivelseTeknisk infoAndre kjøpte ogsåKundeanmeldelser
Beskrivelse

FieldCast 4Core MM Chassis kontakt tilbyr den mest fleksible måten å koble 4Core-kabelen til ethvert utstyr med standard LC Duplex-tilkobling.

  • MM = multimode 50/125 OM3 fiberkjerne (blå ringer på kontakt)
  • Rosenberger OSI hunn chassis kontakt av høyeste kvalitet
  • Hunn chassis kontakt på en side og LC Duplex back outlet på den andre siden
  • Kobler FieldCast-kabel til utstyr med standard LC fiberforbindelse
  • Standard 50cm back outlet
  • Standard LC-kontakter på uttak, PC polert
  • 4Core med fire LC-kontakter på uttaket, fire kjerner av beskyttet fiber (fire ringer på kontakt)
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent FieldCast


Andre kjøpte også
Kundeanmeldelser
Logg inn for å skrive anmeldelse...
42136
Varen er på lager på web og i butikk
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Dette er en bestillingsvare
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.