42148

FieldCast 4Core MM Adapter Cable

Varenr:113935
Bestillingsvare
3 881,-
Delbetaling velges i kassen
Månedsbeløp Antall måneder Eff. rente Totalt Kostnad Delbetaling forutsetter inngåelse av kredittavtale med Santander med kredittkort etter en kredittvurdering.
BeskrivelseTeknisk infoAndre kjøpte ogsåKundeanmeldelser
Beskrivelse

FieldCast 4Core MM Adapterkabel er en to meter lang kabel som tilbyr den mest fleksible måten å koble 4Core-kabelen til ethvert utstyr med LC Duplex-tilkobling.

  • MM = multimode 50/125 OM3 fiberkjerne (blå ringer på kontakt)
  • Rosenberger OSI hunn kabelkontakt av høyeste kvalitet
  • Heavy duty kabel for tilkobling av FieldCast-kabel til utstyr med standard LC fiberforbindelse
  • 2m lang
  • Standard LC-kontakter på uttak, PC polert
  • 4Core med fire LC-kontakter på uttaket, fire kjerner av fiber (fire ringer på kontakt)
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent FieldCast


Andre kjøpte også
Kundeanmeldelser
Logg inn for å skrive anmeldelse...
42148
Varen er på lager på web og i butikk
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Dette er en bestillingsvare
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.