0

Om oss

Hei. Vi er Foto.no. Vi ble startet av et knippe, engasjerte gründere. Nå er vi 70 motiverte ansatte.

Vi liker å si at vi er et selskap drevet av lidenskap – vi brenner rett og slett for foto og video. Vi er også opptatt av folk  –  vi er et felleskap av personligheter som brenner for at dere, kundene våre, er 100% fornøyd. Lidenskapen gir oss mening i hverdagen og et anker for fremtiden. Det gjennomsyrer hvordan vi tenker som fagpersoner, som selskap og som mennesker. Det knytter oss sammen. Velkommen til vår verden – lidenskap for fag, lidenskap for folk.

Foto.no har hovedkontor, butikk og lager i Bjørvika/Oslo Bukta (rett ved Oslo S). Her finner du også Leica Store Oslo, CeWe fotoautomater og Fotocare (Serviceverksted). Vi har også en salgsavdeling i Bergen. Avdelingen i Bergen ligger nærmere bestemt i Media City bygningen. Denne avdelingen er nyåpnet og retter seg mot ivrige foto- og videoentusiaster, det profesjonelle foto- og videomarkedet og bedrifter som ønsker gode løsninger for streaming og digital innholdsproduksjon.

Ansatte

Administrasjon

0

Roar
Sandvik

roar@foto.no
 +47 905 08 728

0

Elin Tuv
Sandvik

0

Bjørge
Bråthen

Butikk - Oslo

0

Stefan
Fält

0

Gunnar
Frydenlund

0

Gabriel
Malka

0

Siamak
Pakzamir

0

Tore
Utheim

0

Ken Roger
Olberg

0

Arash
Taheri

0

Esben
Bruenech

esben@foto.no
+47 991 64 119

0

Tommas
Tingbjør

tommas@foto.no
+47 452 32 676

0

Tom Erik
Nicolaysen

tom.erik@foto.no
+47 980 56 171

Bedriftsavdeling - Oslo

0

Thomas
Reisæter

 thomas@foto.no
+47 984 96 853

0

Arild
Bergseth

arild@foto.no
+47 928 83 033

0

Elise C.
Røisland

 elise@foto.no
 +47 951 10 098

0

Christopher
Næss

 christopher@foto.no
 +47 980 39 272

0

Øyvind
Garden

 oyvind@foto.no
 +47 918 98 628

0

Alexander
Kvæstad

 alex@foto.no
 +47 476 25 478

0

Espen
Harward

 eh@foto.no
 +47 902 64 643

Salgsavdeling - Bergen

0

Jan-Erik
Hagen

  jan-erik@foto.no
+47 450 47 008

0

Jarle H.
Moe

  jarle@foto.no
 +47 906 96 466

0

Ronny
Larsen

  ronny@foto.no
 +47 924 15 600

Kundesenter - Oslo

Ta kontakt med oss på kundesenteret ved å sende en epost til info@foto.no eller ring oss i åpningstiden på 46 46 24 24. Vi kan også nås på Chat i åpningstiden om du ønsker det.

0

Brita Bjerke
Valbøll

0

Henrik S.
Tangen

0

Frode
Delbekk

0

Jacob
Nasseri

0

Ulrik
Skage

Webavdeling

0

Morten W.
Nybrott

  morten@foto.no
+47 463 73 737

0

Terje
Dokken

Markedsavdeling

Har du behov for å komme i kontakt med vår markedsavdeling, kan du sende en epost til marked@foto.no.

0

Otto
Motzke

0

Karen
Norton

0

Jorunn
Sjølli

0

Erik
Faarlund

0

Thomas
Brun

Økonomiavdelingen

Ønsker du kontakt med oss i økonomiavdelingen kan du sende oss en epost på okonomi@foto.no.

0

Carl Fredrik
Dahlset

0

Janne
Stavdahl

0

Iril
Dyrlie

Service og ettermarked

Ønsker du kontakt med oss i serviceavdelingen, kan du sende oss en epost på service@foto.no.

0

Aleksander
Skrinde

0

Joakim
Fjeldli

0

Daniel
Låstad

Innkjøp og logistikk

Ønsker du kontakt med oss i innkjøp- og logistikkavdelingen, kan du sende oss en epost på innkjop@foto.no.

0

Line
Hamre

0

Ivan
Løvdal

0

Edvin
Oftedal

0

Andreas
Helgesen

0

Tore
Pedersen

0

Harald
Svensen

Produktavdelingen

Ønsker du kontakt med oss i produktavdelingen, kan du sende oss en epost på produkt@foto.no.

0

Tom Cato
Karlsen

  tom.cato@foto.no
+47 916 01 544

0

Pål
Elvenes

  pal@foto.no
+47 951 62 227

Systemløsninger / DAM

0

Einar
Engebretsen

  einar@foto.no
+47 920 21 161

0

Trond
Høglund

  trond@foto.no
+47 905 18 498